Генеральний директор національного заповідника Максим Остапенко повідомив, що на території Києво-Печерської лаври перебуває щонайменше 140 ченців, послушників і представників Української Православної Церкви, але їх виселення можливе лише за рішенням суду, який триває.
“Питання? То де ж тих 140 ченців і послушників були 15 червня під час російського обстрілів і влучання шахеда в Успенський собор? Було лише із 140 пʼятеро, а де інші? До цього допису досить вдало підходить розповідь про десятьох прокажених, котрих Господь усіх оздоровив, але з подякою повернувся лише один . Так і тут…”
Єпископ ПЦУ Авраамій
