Російські пропагандисти стверджують про спалах сибірської виразки в Херсоні, зазначаючи, що у місцевих мешканців виникають нариви, температура та нудота, які потребують госпіталізації.

Проте місцеві жителі заперечують цю інформацію і не підтверджують наявність таких випадків.

Це вже друга фейкова епідемія за тиждень; раніше росіяни повідомляли про зараження сказом в обласному центрі.