
Йдеться про посадових осіб територіальних громад та суб’єктів господарювання, причетних до розтрати і заволодіння бюджетними коштами, незаконного видобутку надр, крадіжки газу.
Загальна сума завданих збитків наразі становить понад 177 млн грн. Тривають слідчі та процесуальні дії.
Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснюється за процесуального керівництва органів прокуратури Вінницької області у взаємодії з ГУНП, УСБУ, ТУ БЕБ у Вінницькій області.
