У Вінниці ще два покинуті автомобілі евакуювали на спеціальний майданчик. Власники проігнорували вимоги міської комісії прибрати транспорт у встановлений термін. Машини тривалий час займали місця біля доріг, перешкоджали прибиранню території та могли ускладнювати рух спецтехніки. Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Інформаційні повідомлення на автомобілях розмістили ще у травні. Після цього власникам надали 30 днів, аби самостійно прибрати транспорт або звернутися до відповідних служб. Однак жодних дій вони не вчинили.
За словами фахівців, один із евакуйованих автомобілів мав явні ознаки тривалого простою.

Машина майже вгрузла в землю, навколо коліс виросли бур’яни, кузов і днище вкрилися іржею. Лобове скло було тріснуте, фари — пошкоджені, а двері залишалися відчиненими.

За зовнішнім виглядом автомобіля можна припустити, що протягом тривалого часу з нього демонтували окремі деталі на запчастини.
Із початку року обстежили близько 50 покинутих автомобілів