Рену Дхаріял з Індії, яка не стригла волосся від 2015 року, увійшла до Книги рекордів Гіннеса. Довжина її локонів досягла 271,50 см, передає GWR. Цікаво, що Дхаріял побила попередній рекорд, який належав українці Алії Насировій. Довжина волосся Насирової становила 257,33 см.
Рену працює контент-креаторкою та веде YouTube-канал, де ділиться порадами щодо краси й догляду за волоссям.
Вона розповіла, що почала безперервно відрощувати волосся 2015 року. За її словами, на рішення вплинула індійська культура, у якій довге волосся традиційно вважається символом краси.
«Я безперервно відрощую волосся від 2015 року. В індійській культурі довге волосся вважається символом надзвичайної краси та традицій, і саме це надихнуло мене відростити його на таку довжину», — розповіла Дхаріял представникам Книги рекордів Гіннеса.
Однак волосся довжиною майже 3 метри потребує значно більше догляду, ніж звичайна зачіска. Жінка зізнається, що миття та розчісування її локонів займають години.
«Щоб доглядати довге волосся, потрібно багато терпіння. Я витрачаю години на миття та розчісування волосся», — сказала вона.
Дхаріял також наголошує, що намагається не використовувати хімічні засоби для догляду за волоссям. Натомість вона дотримується натурального підходу та навіть ділиться з підписниками рецептами домашніх засобів.
