Про це повідомили в секторі комунікації Нацполіції у Хмельницькій області.
За матеріалами слідства, підозрюваний шукав клієнтів, надавав їм інструкції, координував їхні дії та особисто забирав охочих незаконно виїхати з України. Далі він мав доставити їх до прикордонної території з Румунією, звідки ті повинні були перетнути державний кордон. За свої послуги підозрюваний просив 6 тисяч 300 доларів.
Викрили схему під час чергового перевезення. Молодик приїхав до Кам’янця-Подільського, щоб забрати чоловіка та разом із ним вирушити до Чернівецької області. Саме там замовник мав перейти кордон з Румунією.
Правоохоронці зупинили чоловіків у Кам’янці-Подільському та затримали організатора. Затриманому оголосили підозру за частиною 3 статті 332 Кримінального кодексу України . На період розслідування суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою.