Із січня 2019 року в Україні в усіх державних центрах зайнятості розпочали роботу кар’єрні радники – їхнє завдання полягає в допомозі кожному охочому ефективно працевлаштуватися. Реформа, яка розроблювалася за участю фахівців із Міжнародної організації праці, орієнтована на індивідуальний підхід до безробітного клієнта та покликана усунути паперову тяганину. Центр громадського моніторингу та контролю дізнався, як нововведення діятиме в Україні.

Від зайвої бюрократії – до реального працевлаштування

Чимало дипломованих фахівців скаржаться на проблеми із пошуком гідної роботи. Лише в Києві на облік Державної служби зайнятості (ДСЗ)минулоріч стали майже 14 тисяч випускників. Із них 11,6 тисячі здобували освіту у вишах.Фахівці констатують, що допомога рідних та знайомих досі лишається найпопулярнішим методом із пошуку роботи в Україні – для усіх категорій безробітних, навіть тих, що мають значний досвід.

Держава вирішила відреагувати на ситуацію на ринку праці реформуванням служби зайнятості за участю закордонних колег. За словами експертки Міжнародної організації праці Валлі Корбанезе, співробітники цього органу відтепер переходять від бюрократії до встановлення партнерських відносин між роботодавцями та шукачами роботи.

«Нова модель обслуговування Державної служби зайнятості ґрунтується на профілюванні особистих потреб, індивідуальному плануванні зайнятості. Досі вся увага співробітників ДСЗ була спрямована на збір даних та заповнення форм», – зауважила вона.

Проектний менеджер Офісу реформ Ольга Макогон додала, що відтепер основні зусилля співробітників центрів зайнятості будуть направлені на працевлаштування клієнта, а не на контроль виплат матеріальної допомоги.

План для свідомого пошуку роботи

Головне завдання кар’єрного радника, як пояснили в Міністерстві соцполітики, – забезпечення особистого підходу до кожного клієнта служби зайнятості. Урядовці переконані, що ці зміни підвищать якість послуг з планування кар’єри, оскільки враховуватимуть реальні можливості та бажання шукачів роботи.

Для ефективного пошуку складатимуться плани-програми, відповідно до яких,співробітник центру зайнятості допомагатиме клієнту визначити навички та переваги на ринку праці для самостійного пошуку роботи. Поради стосуватимуться підготовки до співбесід, складання резюме, обрання навчальних закладів чи курсів для підвищення компетентності.

Крім того, кар’єрний радник консультуватиме клієнта щодо розробки довгострокових планів професійного зростання та вчитиме працювати з психологічними завадами.

«Він зможе побачити перешкоди, які стоять перед клієнтом на ринку праці в момент працевлаштування, та допоможе подолати їх. Ця особа буде вашим помічником щоразу, коли б ви не повернулися до служби зайнятості», – зазначила Валлі Корбанезе.

Згідно з урядовою програмою, кар’єрний радник стане ланкою, яка пов’яже шукача з потенційними роботодавцями, освітніми закладами або ж приватними агентствами зайнятості.

Гідна зарплата замість грошової допомоги

Наразі у Мінсоцполітики констатують, що рівень безробіття в Україні почав поступово знижуватися, чому посприяло поступове підвищення зарплат.

«Без надання людям можливості споживати більше і без створення попиту відсутня можливість розвитку економіки, тому доходи людей повинні рости випереджальними темпами», – зауважив міністр соціальної політики Андрій Рева.

В уряді підрахували, що для стабілізації ринку праці середня зарплата в Україні має бути не меншою за 15000 гривень – на цей рівень держава планує вийти за три роки. У владі також закликають роботодавців підвищувати рівень окладів, щоб зупинити відтік кваліфікованих кадрів за кордон.

«У нас є два шляхи: або «залізна завіса» зразка Радянського Союзу, або підвищення зарплат всередині країни», – заявив президент Петро Порошенко на зустрічі з представниками бізнесу в жовтні минулого року.

За даними Держслужби зайнятості, в Україні найчастіше шукають роботу випускники правничих галузей, соціальних та гуманітарних наук. Тому експерти радять абітурієнтам бути більш прагматичними у виборі фаху та орієнтуватися на потреби ринку. Вони виділяють шість професійних сфер, які є лідерами з кількості вакансій в Україні. Це «ІТ», «Торгівля», «Виробництво, Інженери, Технологи»,«Продажі – Клієнт-менеджмент».

Тим часом досвідченим фахівцям кадровики рекомендують навчитися презентувати себе роботодавцям, не боятися підвищувати кваліфікацію та постійно розвивати свої навички, оскільки ринок праці постійно змінюється.

Власне, інститут кар’єрного радника має на меті допомогти клієнтам центрів зайнятості правильно оцінити стан ринку праці, щоб знайти відповідну до потреб і бажань роботу. Як зауважують фахівці, тепер ці установи можуть запропонувати значно більше, ніж тимчасову фінансову допомогу, а саме: дієву програму із працевлаштування, яка вплине на зменшення кількості безробітних, а отже, і на економічне зростання в країні.

Галина Гораш