31 грудня минулого року Вінниця «прогриміла» на всю Україну жахаючим вбивством 4 членів однієї родини. Адже за 10 годин до Нового року в мікрорайоні «Академічний» були знайдені тіла трьох осіб та ще жива дівчинка… Яка в того ж вечора померла від травм у лікарні. На місці трагедії поліція тоді затримала батька цієї родини – 30-річного ІТішника Анатолія Мальця. Після допиту і знайдених «речдоків» суд арештував Вінниці його на 60 діб… З того часу по місту є кілька версій, що спричинили це жахливе вбивство – від магічних до суто побутових і сімейних!

Згодом суд призначив підозрюваному психологічну експертизу… А днями заступник начальника ГУ Нацполіції у Вінницькій області Олександр Цимбалюк повідомив, що вже є результати експертизи із знайдених в смітнику речей і знаряддя вбивства… Це сині труси і молоток, про які вперше заявив у суді 3 січня прокурор. І за словами правоохоронців на речових доказах виявлено ДНК підозрюваного Анатолія Мальця, 2-х вбитих жінок і вбитих дітей.

– Кажуть, що він не міг це зробити, це не він. Хочу заявити – ми новорічну ніч провели разом з ним. 1-го числа, коли він почав трохи говорити, ми знайшли одяг, в якому він скоїв це вбивство. Він викинув його в смітник. Нам пощастило, що 31-го числа машина не вивезла сміття і нам прийшлось розібрати цю машину. Знайшли молоток, яким він вбивав, де були сліди. Проведено ДНК-експертизу. Там є ДНК його і вбитих жінок, і дітей. Це говорить, що він причетний до скоєння вбивства», – сказав начальник кримінальної поліції.

Також нині стали відомі додаткові деталі того трагічного дня 31 грудня із матеріалів справи. Їх уточнив Олександр Цимбалюк.

– В той день він мав перейти до другої жінки, та йому дзвонила. Ми посекундно відстежили дзвінки і повідомлення. Чоловік забрехався. Своїй новій жінці він казав, що живе окремо з мамою, яка хвора на онко, а дружина з дітьми живе окремо. Насправді всі разом вони жили в одній квартирі. 31 грудня, коли він скоїв вбивство, він мав переїхати з речами до нової дружини.

Після того, як він вбив, він вийшов з хати і поїхав до своєї коханки. Поїхав купувати подарунки. Подарував їх, повернувся і почав викликати швидку допомогу…», – говорить Олександр Цимбалюк.

Щодо мотиву вбивства, підозрюваний до сьогодні нічого не каже слідчим.

– За маму і дружину він розказує, а за дітей мовчить», – каже Олександр Вікторович.