Обоє священиків проросійської церкви скаржились спостерігачам на складну релігійну ситуацію в Україні у зв’язку з створення ПЦУ і наданням їй Константинопольським патріархом Томоса про автокефалію.

Відповідну інформацію розміщено на сайті УПЦ МП та на сторінці Тульчинської єпархії в Facebook.

– Владика розповів гостям про складну міжконфесійну ситуацію на Вінниччині, про дискримінацію і утиски Української Православної Церкви. Зокрема про насильницькі дії прихильників ПЦУ по відношенню до віруючих та духовенства, порушення прав і свобод громадян та випадки примусового переведення парафій до новоствореної структури», – повідомляється про зустріч Варсонофія на сайті УПЦ МП.

– Високопреосвященнійший Іонафан розповів гостям про складну міжконфесійну ситуацію на території Тульчинської єпархії та про дискримінацію і утиски Української Православної Церкви. Зокрема про насильницькі дії прихильників ПЦУ по відношенню до віруючих та духовенства, порушення прав і свобод громадян та випадки спроб примусового переведення парафій УПЦ до новоствореної структури» – зазначено на сторінці Тульчинської єпархії.