8-10 травня в місті Кам’янське (Дніпропетровська область) відбулася ХІУ літня універсіада України з плавання. За збірну студентську команду Вінницької області виступали двоє студентів ВНТУ ― майстер спорту Олексій Хникін (ФКСА, гр.1СІ-15) і кандидат в майстри спорту Юрій Луценко (ФІТКІ, гр.2КІ-17).

На дистанції 50 м вільним стилем з результатом 0.23.21 Олексій Хникін виборов перше місце і став чемпіоном Універсіади України 2019. Юрій Луценко проплив цю дистанцію з 13-тим результатом 0.24.53 (кандидат у майстри спорту-0.25.00, майстер спорту-0.24.00) із 22-х учасників змагань. Серед них були 14 майстрів спорту України.

На дистанції 100 м вільним стилем Олексій Хникін з результатом 0.51.77 став другим у фінальному запливі.

Олексій Хнікін увійшов до складу студентської збірної України з плавання.

Нині Олексій розпочав підготовку до Всесвітніх студентсько-молодіжних спортивних змагань XXX Літньої Універсіади, яка відбудеться з 3 по 14 липня 2019-го в італійському місті Неаполь.