Серед саджанців – гостролистий клен, граб, калина, акація та інші. Висаджувати дерева прийшли учні зі своїми батьками, дідусями та бабусями.

«Це дуже гарна акція, яку започаткував департаментом освіти, і до неї долучилися школи міста. Приватний підприємець Ігор Дергачов надав нашим школам безкоштовно 115 зелених саджанців. Ця акція – це одна із частин формування екологічної свідомості школярів. До неї «Посади дерево – збережи довкілля» залучено десять шкіл. На пришкільних територіях буде висаджено різноманітні дерева, які прикрасять пришкільну територію», – каже директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко.

Директорка школи Наталя Кучма зазначає, що учні завжди активно долучають до різноманітних екологічних акцій. Заклад функціонує як школа першого ступеня три роки, раніше тут росло багато старих аварійних дерев. За півтора роки ці дерева вирізали, а на їхньому місці висаджують нові. За словами Наталії Кучми цього року на пришкільній території висадили 150 кущів троянд, декоративні кущі, туї та іншу зелень.

“Ми вдячні Ігорю Дергачову, який в рамках акції «Посади дерево – збережи довкілля» презентував нам 26 дерев. Це надзвичайно важливо для наших школярів», – додала Наталія Кучма.

Ігор Дергачов – приватний підприємець, який займається ландшафтним дизайном. Він розповів, що давно хотів зробити свій внесок в озеленення міста і в цьому році розпочав цю добру справу.

Ілона ВАЛЬТЕР