Чи порушували присягу судді АН, КУРБАТОВА та ФЕДЧИШИН?
Наша газета вже висвітлювала судовий процес між зятем мера Могилева-Подільського Сергієм Шевчуком та підприємцем Олександром Коломійцем.
Останнього із вогнепальними пораненнями в травні 2016 року госпіталізували до лікарні. Він заявляв, що в нього стріляв саме родич міського голови. Суди тривали понад два роки. Коли Вінницький міський суд відпустив депутата міської ради Сергія Шевчука з-під варти, сторона потерпілого звернулась до Апеляційного суду. Зрештою, колегія суддів залишила скаргу без задоволення. Мовляв, напад був, але що саме це був зять мера — доказів нема. Такий фінал цієї кримінальної історії обурив родину потерпілого та тих, хто був на їхньому боці. Тож вони та прокуратура звернулись до Верховного суду й на початку жовтня отримали рішення — ухвалу відносно Сергія Шевчука скасувати і призначити новий розгляд у суді апеляційної інстанції.
![](https://33kanal.com/wp-content/uploads/2019/11/Суд_зять_мера_01-925x720.jpg)
Перше засідання відбулось 20 листопада. Виявилось, що, крім нового розгляду, потерпіла сторона жалілась на дії суддів Курбатової, Ан, Федчишина. Адвокат висунув підозру про те, що вони не знаходились у нарадчій кімнаті і приймали інші рішення. Або передали свої ключі для підпису потрібного рішення іншим особам. Зрозуміло, що не за просто так.
– Судом першої інстанції проти мене прийнято неправильне рішення. Саме тому я прошу скасувати його і направити справи на новий розгляд. Чи у Вінницький суд, чи в якийсь інший, — значення не має, — заявив Олександр Коломієць.
Далі виникло чимало запитань, і адвокати обох сторін попросили технічну перерву до 13 грудня.
Втім, родичі потерпілого вже озвучують «ціну питання» — 50000 у.о., ймовірно, коштував виправдальний вирок у вінницьких судах. А судді в цій трійці, зокрема Курбатова та Ан, мають чималий шлейф гучних резонансів у справах. Свого часу суддя Ан судила «33-й канал», цю резонансну справу знала вся область, і ми були свідками скоріше не справедливого правосуддя, а судилища. Її протизаконне рішення відмінив Апеляційний суд, далі Верховний.
Шлейф скандалів тягнеться і за суддею І. Курбатовою. Це вона «засадила» Хорта на 4,5 року за порваний портрет Порошенка, а в СІЗО — без суду та слідства як рецидивіста. Це вона випускала «вора в законі» Самвела із СІЗО і виправдовувала «за рекет». Одразу після справи зятя Бровка у неї закінчився термін повноважень. Але 17 вересня вже наказом Зеленського їй надано право судити безстроково…
Суддя С.Федчишин нині розглядає позов митрополита Симеона до Московського патріархату.
Злодій він
Судді -Хабарники