Закривається пологове відділення навіть у Ладижині. А все через низьку народжуваність – у Тростянецькому районі в минулому році народилося 153 дитини
“Якщо у відділенні за рік менше 300-400 пологів, фахівці втрачають кваліфікацію і таке відділення вже вважається небезпечним, а при сотні пологів на що можна розраховувати? Тим більше, що на десять пологів лише одні можуть бути нормальні, без ускладнень та патологій.” – коментує ситуацію головний лікар Тростянецької ЦРЛ Анатолій Гіленко.
Для деяких лікарів закриття пологового відділення, можливо, й радісна новина. Акушерсько-гінекологічна служба роботу не втратить, чого не скажеш про середній і молодший медичний персонал. Там скорочення вже є обов’язковими.
З 1 квітня пологи, а також лікування інсульту та інфаркту, мають стати для українців безкоштовними. Відтак, НСЗУ планує сплачувати медичним закладам 8 500 гривень за пологи, 19 500 гривень – за лікування інсульту та 15 800 гривень – за лікування інфаркту.
Соломія КАЛЮЖКО
Добре що закривають!! Таких безвідповідальних лікарів як у Тростянецькому роддомі немає!!! Халатно відносяться до дітей і матерів, якщо ще перед родами не всунути гроші то навіть не подивляться…. і просять гроші не встидаючись…
А ніхто не знає причини,чому в Тростянці ніхто родити не хоче?
Ну будете родити уже хто де захоче. Нікого не змушують народжувати у Тростянці. Діло ваше. А з нами уже і так усе ясно.
Як би ви народжували дійсно то б такого не писали . Лікарі професійні і не гірші ніж у інших . І завдяки нашим лікарям гінеколога з’являлися недоношені але повністю здорові діти. А за гроші, їх дають всюди і у Вінниці і у Києві …. Що навчили то і маєте
Щодо Ладижинського пологового відділення – це не правда. Директор закладу інформацію спростував. І ще одне – Ладижин не входить до Тростянецького району.
Ну хоч би переробили чужу замітку перш, ніж підписувати своїм імям
а де першоджерело? Підкажіть, будь ласка.