– «33-й канал» вже 10 років з року в рік шукає ці маленькі діамантики на нашій рідній Вінниччині. І конкурс “Краща коса”, заснований газетою “33-й канал”,  з року в рік стає все популярнішим і розширює свої межі та географію. А це говорить про те, що волосся є окрасою української жінки. Руса коса до пояса, перевита стрічкою, стала символом усього красивого, автентичного, українського. Змінювались епохи і мода – але гарне, виплекане волосся жінки пережило все, – звернулась до присутніх співзасновниця медіакорпорації “33-й канал”, Заслужений журналіст України та депутат обласної ради Тетяна Редько.

Цього дня зала театру ляльок розцвіла усмішками, українським вбрання і головне — розкішним довгим волоссям, яке прикрашало учасниць конкурсу “Найкраща коса”. І з всіх районів області з’їхались близько сотні дівчат та жінок, які з любов’ю плекали свої розкішні коси. Одна з учасниць завітала до нас аж з міста Калуш Івано-Франківської області, здолавши 400 кілометрів. З’ясувалось, що навіть на Прикарпатті про наш чудовий конкурс та газету “33-й канал” добре знають. Вік учасниць не обмежувався, жартома казали, що від 3 до 103 років. Більшість дітей приїхали з батьками, георгафія — найвіддаленіші райони області — від Ямпільського до Бершадського, Гайсинського,Хмільницького, Калинівський взагалі побив реуорди, як і вінницький та саме місто…були представники всіх районів. Приємно, що дорослі і діти відзначали святкову та урочисту атмосферу конкурсу, високий рівень організації. Оцінювали красунь у шести номінаціях — дошколярики, учні молодших класів, старшокласники та студенти, від 22 років, кому за 30 років та золотий вік. Всього було 100 фіналістів, з них обрали 18 суперфіналістів.

Анжеліка Андріїшина, Ольга Нідзельська, Анастасія Росінська, Аня Штанько, Софія Гвоздецька, Вероніка Ткачук, Діана Шкрабалюк, Вікторія Гурська, Анюта Ковальчук, Алла Савіцька, Софія Серветенко, Світлана Козлюк, Леся Бондар, Ліза Брезденюк, Дар’я Шинкаренко, Таня Бойко, Надія Бринда, Маргарита Юкало, Олександра Воронко, Вікторія Росінська, Лілія Болюбаш, Ганна Радзієвська, Катерина Салига, Тамара Муць, Тетяна Моряк, Тетяна Кудоліна, Ганна Сухоставська та Дар’я Корнєєва стали суперфіналістами. Порадували призи, нагороди, виступи артистів лялькового театру, юних співаків та танцюристів.

Приємно вразив заступник Вінницького міського голови Андрій Очередний, який вручав призи від імені Сергія Моргунова. Кожній із учасниць він приділив увагу. Завдяки меценатам, кожна із учасниць отримала гроші винагороди та дипломи переможців.

Цей популярний конкурс підтримала обласна та міської влада, зокрема міський голова Сергій Моргунов, заступник голови ОДА Наталія Заболотна, «Укрпошта» в особі Світлани Федорової, депутат Вінницької облради Геннадій Мазур, доктор наук, голова бюджетної комісії, депутат міськради Олександр Дан, бізнесмени Сергія Кармаліта та його родина, клініка лікаря-нарколога Коваленка. Газета “33 канал” провела “Найкращу косу Вінниччини” разом із Вінницьким обласним академічним театром ляльок. Домовились і надалі разом популяризувати оновлений театр та проводити заходи, які виховують патріотизм, любов до української культури та традицій. Інформаційними спонсорами конкурсу стали телеканал «Віта», «Вінниця інфо», газета “Місто”, газета «День», ТРК «Вінниччина».  Сьогоднішній конкурс судило високоповажне журі: начальник департаменту інформаційної політики Вінницької міськради Аліса Мисловська, начальник управління періодики «Укрпошти» Світлана Федорова, доцент Вінницького політеху, кандидат технічних наук Людмила Савицька, юрист, представник юридичної фірми «Якименко і партнери», яка вже багато років співпрацює із «33-м», Юлія Якименко, представники «33-го» Людмила Поліщук та Роман Ковальський.

Ми не прощаємось, адже конкурс “Краща коса” продовжується.

Детальніше про те, хто посів перші місця і ексклюзивні інтерв’ю із учасниками. Хто став Міс Інтернет — читайте у газеті “33-й канал”.

Вікторія Микитюк
Фото та відео Олексія Бойко та Сергія Хіміча

Зображення клікабельні.