19 березня у відеозверненні до своєї пастви митрополит Вінницький і Барський Симеон закликав духовенство і вірян Вінницько-Барської єпархії ПЦУ щодня до закінчення карантину виконувати разом із своїм Архіпастирем наступне молитовне правило:

• молитва Господня «Отче наш»,

• молитва Ісусова: «Господи Ісусе Христе, Сину Божий, помилуй мене грішного» – 33 рази (за числом років земного життя Спасителя)

• та молитва під час пошесті згубної (епідемії), яку затвердив Синод Православної Церкви України: «Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей. Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх. Твоє бо є щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь».

Митрополит Симеон повідомив, що таке молитовне правило буде звершувати до закінчення карантину щовечора, о 21.00, коли є можливість заспокоїтися та звернути очі свого серця до Господа.

«Запрошую вас, мою паству, робити це разом зі мною. І вірю, що Господь почує наші спільні молитви за наше місто, за нашу країну і за весь світ, який сьогодні переживає важке випробування» – сказав на звершення свого відеозвернення митрополит Симеон.