Цього тижня голова Вінницької ОДА Владислав Скальський разом з представниками агрохолдингу МХП розробили оперативний план протидії поширенню коронавірусу. На сьогоднішній день розпочав роботу відповідний штаб.

Нині медики районних лікарень знаходяться на передовій боротьби з епідемією. У Вінницькій області визначили 21 лікувальний заклад, де надаватимуть допомогу в разі виявлення хворих на вірус COVID-19.

Вже вироблена загальна стратегія по запобіганню коронавірусу, де кожен має свою роль і завдання. МХП закуповує 19 апаратів штучної вентиляції легень у комплекті з монітором пацієнта та кисневим концентратором для усіх лікарень Вінницької області, де є інфекційні відділення.

Крім того, для Ладижинської міської лікарні, Тульчинської та Тростянецької районних лікарень будуть здійснені закупки засобів індивідуального захисту (ЗІЗ), оскільки на цих територіях проживає більше 65% співробітників МХП – вінничан.

Додатково агрохолдинг буде надавати допомогу в пошуку та придбанні усіх необхідних ЗІЗ та медичного обладнання шляхом залучення власних фахівців департаменту матеріально-технічного забезпечення.

До зазначеної ініціативи активно долучилась частина наших земляків депутатів-мажоритарників. Наразі народні депутати Микола Кучер та Лариса Білозір активно включились у боротьбу з COVID-19. У межах округів, якими опікуються нардепи, розташовані 7 медичних закладів, що потрапили до цього переліку, визначеного Вінницькою ОДА: Тростянецька, Гайсинська, Бершадська, Ладижинська, Шаргородська, Тульчинська, Томашпілька ЦРЛ.

З перших днів карантинних заходів ними було зібрано інформацію щодо першочергових потреб медичних закладів та інших екстрених служб районів. У вівторок, 24 березня, команда Миколи Кучера розпочала доставку засобів індивідуального захисту та інших витратних матеріалів у ті лікарні, що визначені у переліку.

І вже цього тижня ще двоє народних обранців – вінничан Геннадій Вацак та Олег Мейдич також підтримали ініціативу й будуть допомагати у боротьбі з COVID-19 у своїх округах.

Влада Вінниччини та МХП закликають інший бізнес, виробничі потужності яких функціонують на території області, брати активну участь у зменшенні ризиків поширення коронавірусу.

У кожній області бізнес, що є соціально відповідальним та переймається долею нашої країни, має взяти на себе зобов’язання по фінансуванню та допомозі в забезпеченні лікарень першочерговим обладнанням та засобами індивідуального захисту, а також підтримкою соціально незахищених верств населення.

Разом легше перемагати загрозу, що стоїть у нас на порозі.