Був проведений тендер Ситковецькою селищною радою на 86000 грн. Мною були замовлені і проведені товарознавчі експертизи (копії додаються), за результатами яких було відкрите кримінальне провадження  проти посадових осіб Ситковецької сільради № 12019020240000383 за ч.1 ст. 364 ККУ (копія додається).

Також існує два проекта, вартість одного з них 1 200 000 грн. Під цей проект було взято кредит 500 000 грн, а решту грошей зібрали з людей.

При ознайомленні з актами виконаних робіт було виявлено, що вартість матеріалів завищена майже вдвічі, сума збитків склала 240 000 грн. А на виконанні робіт, таких, як засипка вручну пазух котлованів і ям, ущільнення грунту пневматичними грунтовками, було перевитрачено ще 100 000 грн. Замовником робіт є Ситковецька селищна рада, генпідрядник – “ТОВ “Немирівводопроектбуд” – написав у редакцію Володимир Мартиненко, житель смт. Ситківці.

На ці серйозні звинувачення відповів Віктор Михайленко, голова Ситковецької селищної ради.

– Ситківці досить великий населений пункт, в якому до 2016 року не було централізованого водопостачання. На загальних зборах громада вирішила будувати водогін вартістю 1,2 млн грн. на засадах співфінансування: частину витрат покриває селищна рада, а частину – господарі домоволодінь, до яких підводять водогін. Відповідно, селищна рада взяла кредит на 500 тис. грн., а решту 700 тис. Ситковецький комунхоз збирав із жителів – під роспис, з квитанціями, Сьогодні понад 400 домоволодінь – мають воду! – сказав Віктор Михайленко. – Можливо комусь це не подобається?! Зокрема, Володимиру Мартиненко, який був моїм опонентом на виборах селищного голови і, очевидно, знову збирається балотуватись?

Де він взяв завищену вдвічі вартість матералу і перевитрати, якщо навіть не вказав виробників і не ознайомився з техдокументацією? Будівництво водогону у Ситківцях відбувалось відкрито і прозоро! Що стосується кримінальних справ, то якщо є порушення – правоохоронні органи та суд дадуть оцінку.

Контроль громади над роботою органів влади – це нормально. Якщо у людей виникають питання або сумніви, вони мають право отримати роз’яснення.