Водночас, всі цвинтарі будуть відкриті, але міська влада просить не влаштовувати тут застіль, масових зібрань та традиційних зустрічей із ріднею… Для контролю ситуації на  кладовищах будуть поліцейські наряди.

Всі подробиці заходів на «Проводи» у місті розповів  29 травня на брифінгу міський голова Сергій Моргунов.

Брифінг щодо ситуації із коронавірусом у Вінниці 29.05.2020

Posted by Сергій Моргунов on Friday, May 29, 2020

– Сьогодні комісія з питань техногенно-екологічної безпеки ухвалить відповідне рішення і в ньому буде норма для настоятелів храмів, християнських конфесій та населення Вінницької міської ОТГ щодо відвідування кладовищ під час поминальних днів 6-8 червня., – зазначив Сергій Моргунов. – Окреме  доручення отримав вінницький відділ поліції спільно, який має забезпечити громадський порядок та виконання обмежувальних заходів на території Вінницької ОТГ під «Проводів». Бо всі ми повинні пам’ятати, як у нас пройшли пасхальні дні і травневі свята. І як одразу за тиждень, через 10 днів у нас відбувалися спалахи захворювання на коронавірус. Тому я знову звертаюся до вінничан: не потрібно збиратися саме 6, 7 чи 8 числа та всім масово приходити на кладовище.

Також мер додав, що «кладовища у Вінниці та поряд із містом ми не закриваємо… Але однозначно не треба  накривати тут столи, не вживати алкогольні напої, не збиратися великими групами та не наражати себе і своїх рідних на небезпеку.

Також хочу повідомити, що місто не буде через карантин безкоштовно перевозити на «Проводи» городян, як ми робилось раніше із мотивів безпеки», – сказав мер.