Якщо японські сакури вже давно стали у тренді при благоустрою міського середовища, то мода на тюльпанове дерево лише попереду.

Як зазначають у Вінницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства, ця рослина має декілька назв – тюльпанове дерево, жовта тополя, а «дерево-ліра» називали через оригінальну форму листків, яка притаманна тільки йому. А от по-науковому – ліріодендрон.

«Тюльпанове дерево вважається одним з найбільш красивих квітучих дерев на планеті. Рідко зустрічається не тільки в нашій місцевості, а й взагалі на території Європи», – зазначається у дописі на Facebook–сторінці управління, тому усіх поціновувачів природи запрошують на «оглядини» у Бершадській район

У дендрарії Сумівського лісництва на Вінниччині культивують екзотичні рослини. Зокрема, тюльпанове дерево там росте більше 13 років. Цьогоріч воно зацвіло вперше. Тюльпанове дерево вважається одним з найбільш красивих квітучих дерев на планеті. Рідко зустрічається не тільки в Україні, а й взагалі на території Європи.