Це повідомив новий прокурор області Олександр Бутович.

А поліція Вінниччини повідомляє, що в ніч на 5 липня у смт Дашів Іллінецького району невідомі особи шляхом пошкодження банкомату викрали касети з грошима. Наразі поліція встановлює осіб, причетних до цього злочину.

1 мільйон гривень у банкоматі викрали в Дашеві Іллінцького району на Вінниччині під час цих вихідних! На місці купа гільз і пошуки грошей та нових "мільйонерів" тривають! Це повідомив новий прокурор області Олександр Бутович.А поліція Вінниччини повідомляє, що в ніч на 5 липня у смт Дашів Іллінецького району невідомі особи шляхом пошкодження банкомату викрали касети з грошима. Наразі поліція встановлює осіб, причетних до цього злочину. Близько 3.35 години до поліції надійшло повідомлення, що в приміщенні магазину у смт Дашів невідомі особи вчинили крадіжку грошей з банкомату. На місці події поліцейські провели першочергові слідчі дії, вилучили речові докази.Сума завданого викрадених грошей становить близько 1 мільйона гривень. Слідчим управлінням обласного главку поліції розпочато кримінальне провадження за ч.5 ст. 185 ККУ (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою), за що передбачено покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна). Відео 33kanal.com

Posted by Roman Kowalski on Monday, July 6, 2020

Близько 3.35 години до поліції надійшло повідомлення, що в приміщенні магазину у смт Дашів невідомі особи вчинили крадіжку грошей з банкомату.

На місці події поліцейські провели першочергові слідчі дії, вилучили речові докази.

Сума завданого викрадених грошей становить близько 1 мільйона гривень.

Слідчим управлінням обласного главку поліції розпочато кримінальне провадження за ч.5 ст. 185 ККУ (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою), за що передбачено покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна).