Безпечне та безаварійне постачання газу до кожного споживача 24/7 залежить від своєчасної оплати послуги розподілу газу. Утримання мереж, їх фахове обслуговування та ремонт, робота аварійно-диспетчерської служби «104» здійснюються саме за рахунок тарифних коштів.

АТ «Вінницягаз» нагадує, що плата за розподіл газу здійснюється до 20 числа місяця, в якому споживач отримує послугу. Тобто, за липень — до 20 липня. Будьте уважні!

Послуга доставки сплачується окремо від плати за газ як товар, на рахунок АТ «Вінницягаз» рівномірними щомісячними платежами. При цьому не обов’язково чекати паперового рахунку.

Клієнти «Вінницягаз» мають можливість завантажити рахунки та сплатити за розподіл газу дистан­ційно, у зручний час та зі зручного місця за допомогою онлайн-сервісів:

– Особистий кабінет на сайті 104.ua;

– Чат-бот «7104ua» у Viber;

– Мобільні додатки 104Mobile та 104Mobile Light;

– система інтернет-платежів Portmone.com;

– сервіс онлайн-платежів iPay.ua;

– інтернет-послуги «Ощад 24», «ПриватБанк» та ін.;

– платіжна система Центру муніципальних систем управління тощо.

Розрахуватися можна також у будь-якому відділенні «Укрпошти», через відділення будь-якого банку або термінали самообслуговування.

Особливо актуальним є вчасне надходження плати за доставку газу влітку, коли проводиться підготовка газопроводів до опалювального сезону.