Організацію «знімання» налагодив її співмешканець, житель Вінниччини. На 10 років молодший за неї..
Ось що повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області:
Спільно з працівниками підрозділу управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, викрито злочинну групу, яка налагодила незаконну діяльність з надання сексуальних послуг у Вінниці (ч. 3 ст. 303 КК України).

За версією слідства, до організації “бізнесу” причетні 31-річна громадянка Азейбарджану, її 20-річний співмешканець та його 17-річний брат. Вони займались орендою приміщень, де організовували надання сексуальних послуг, які рекламували на інтернет-сайті.

У ході проведення санкціонованих обшуків за місцем надання послуг та проживання організаторів вилучено мобільні телефони, грошові кошти, отримані від незаконної діяльності тощо. Крім того, встановлено, що до заняття проституцією втягнуто неповнолітню особу.

Наразі затримано всіх трьох учасників злочинної групи в порядку статті 208 КПК України. Готуються повідомлення про підозру.

Довідково: ч.3 ст. 303 КК України – Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією,- карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.
Як вдалось залучати до сексуальних послуг «малоліток», інших вінничанок і як це робила «продвинута» мусульманка із молодшим за неї на 10 років співмешканцем та його 17-літнім братом – у розслідуванні наших кореспондентів у «33-му»

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Подробиці в газеті «33-й канал».

Валентина Лісова