6 серпня вінницькі ресторатори та готельєри у відкритому форматі зібралися, щоб обговорити, як вивести сервіс на новий якісний рівень; як створити атмосферу, в яку хочеться повертатися; як організувати кухню, яку рекомендують друзям; як зібрати навколо себе команду професіоналів; як просувати власний заклад через сучасні маркетингові канали.

Заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний зауважив, що сфера гостинності – це один з ключових напрямків туризму, який є перспективною галуззю економіки та креативних індустрій і входить до п’ятірки пріоритетів діяльності міської ради у розвитку МСП та залученні інвестицій.

«Сфера гостинності (готелі, ресторани, кав’ярні) є одним з найбільш динамічних сегментів економіки у Вінниці. Цьогоріч ми переживаємо нелегкі часи. Пандемія і карантин внесли значні корективи у життя всієї планети, а у сферу гостинності чи не найбільше. Втрати туристичного бізнесу у другому кварталі сягнули в середньому 80%, і вихід з кризи можливий лише поступово. Висловлюю вам свою повагу за те, що відстояли і продовжуєте відстоювати свій бізнес. Хочу наголосити, що ви завжди можете розраховувати на підтримку команди Вінницької міської ради і особисто міського голови Сергія Моргунова. З самого початку карантину ми постійно комунікуємо з підприємцями, дослуховувалися до їхніх побажань під час розробки програми “Вінничани важливі” та рішень міської комісії з надзвичайних ситуацій, – сказав Андрій Очеретний.