Тому явно очікується великий шухер серед Слуг! І ця заява дружини губернатора Вінниччини перший сигнал цих змін. Яких?

Фраза Ірини Наумівни “нам не по дорозі” до двох нардепів від Володимира Продивуса інтригує та навіває на різні варіанти розвитку подій від легкої взбучки до серйозних проблем у стосунках цієї трійці.

Але Тітанік Зеленського у Вінниці та області отримав 25 жовтня чіткий свій місцевий айсберг і посил – гра у відосіки та обіцялочки скінчилась!

Далі буде…

“На парламентських виборах в 2019 році вінничани обрали трьох народних депутатів від Слуги Народу. Пройшов час. Мої цінності не змінились. Я працювала, працюю і буду працювати на людей, на розвиток нашої області і кожної громади.

Я підтримувала і продовжую підтримувати політику Президента, за якого проголосувала більшість українців. Але мої вінницькі колеги «забули», що вони слуги народу. Забули, що стали нардепами завдяки політичному бренду та вінничанам . Протягом року та під час виборчої кампанії вони показали свої справжні інтереси.

Мої життєві принципи і підходи до роботи не сходяться з моїми колегами.

До мене часто телефонують і звертаються жителі Вінниці та районів, які обрали своїх народних депутатів, що теж в партії монобільшості, але на жаль ті не знаходять на людей час. Очевидно мають важливіші справи.

Мені з такими колегами не по дорозі. І краще я зараз зроблю цей крок , аніж буду думати та корити себе у думках.

В мене інші цінності.

Я працюю для людей. Для всіх: мешканців обласного центру, сіл, міст і всієї області.

Зараз я одна «слуга» на всю область). Але скоро будуть сформовані нові ради, і я сподіваюсь на підтримку в роботі від депутатів місцевих рад.

Громадська приймальня Вінницького обласного осередку політичної партії Слуга Народу, яку ми відкрили в червні, працює за адресою вул. Магістратська 156-а. Звернутись може кожен вінничанин.

Ми не закриваємось після виборів), а продовжуємо працювати.

З новими силами. З новими ідеями. З новою командою! І прагненням змін на краще.”