Вінницька красуня, модель і спортсменка Коба Джойс отримала роль у другому сезоні популярного серіалу «Папік-2».

– Вирішила я бути не тільки моделлю, але і актрисою. Скоро побачите мене в серіалі «Папік-2». Роль у мене другорядна, але далі більше. Іду вперед, не озираючись назад, — коротко заявила про свій успіх вінничанка і відмовилась від більш детальних коментарів.

Вперше українські глядачі побачили «Папіка» ще 2019 року. За цей час у кіноманів він здобув чималу популярність, відтак автори стрічки вирішили закріпити успіх і продовжити кінорозповідь про героїв серіалу. Відомо, що прем’єра другого сезону «Папіка» запланована на березень 2021 року.

Додамо, що Коба Джойс — легкоатлетка і бігунка. Вона почала займатися спортом з 10 років. Її кар’єру можна назвати успішною: на юнацьких Олім­пійських іграх 2014 року в Китаї вона виборола срібну медаль, піз­ніше, у 2017, стала золотою медалісткою у складі команди України на чемпіонаті Європи. У минулому році Коба вирішила припинити займатися спор­том у зв’язку з тим, що це відбилося на стані її здоров’я.

Першу пропозицію вийти на модельний подіум Джойс отримала випадково.  На вулиці до неї підійшла дівчина та запросила виступити на показі одягу. Тоді на Vin Fashion Week шукали темношкіру модель.

Далі Джойс спробувала свої сили у конкурсі «Міс Бікіні». Під час конкурсу її помітили члени журі з Києва та запропонували роботу моделлю в столиці. Тоді була зйомка у весільних сукнях від дизайнера Андре Тана. Вона рекламувала колекції білизни від KLEO, Jasmine у Києві.

Завдяки спортивній діяльності у дівчини відкрита на десять років туристична віза до Америки. Коба планує скористатися цією можливістю та реалізуватися як модель у США. Також мріє підписати контракт з італійськими агентствами, щоб поїхати на покази в Індію, Бразилію та Аргентину.

Віталіна Володимирова