У вечірню пору доби, зайшовши до одного з кафе, що розташоване на території «Західного автовокзалу» м. Вінниці, чоловік з жінкою помітили самотнього відвідувача закладу. З метою встановлення довірливих відносин, молода дружина підсіла за столик до вказаного чоловіка, пригостила алкоголем та завела бесіду. У той час, її чоловік знаходився при вході в заклад, аби за необхідності надати їй будь-яку допомогу.

Коли потерпілий перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння, жінка вивела його на вулицю, взявши сумку чоловіка, де серед інших цінностей також знаходились мобільний телефон і банківські картки. У цей час її спільник підійшов до потерпілого й відволік його увагу, надавши їй можливість залишити місце злочину.

В подальшому зловмисники використовуючи банківські картки та мобільний телефон потерпілого, оформили швидкі онлайн кредити та зняли кошти через банкомат.

Дії обвинувачених кваліфіковано за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України, як заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчиненому за попередньою змовою групою осіб.

Відповідно до статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Роман Ковальський