Продюсер проєктів Голос країни та Танці з зірками Володимир Завадюк в інтерв’ю Аліні Доротюк розповів, які стосунки пов’язували його зі зрадницею України й кумою диктатора Путіна Оксаною Марченко.

«На той час Оксана справляла враження абсолютно адекватної, професійної та зрозумілої людини, яка позиціювала себе патріоткою. Спілкувалася українською мовою і була проти, щоб судді спілкувалися будь-якою іншою мовою. Але потім сталося, як ми з вами знаємо. Канал на той час — це рішення великої кількості людей. Канал запрошував різних героїв, які були цікаві аудиторії. Вона була цікава. Так вона і з’явилася в проєкті. Чи заплатила вона за це комусь, чи фальсифікувалися голоси? Ні. Можливо, ви читали інтерв’ю, після якого мені було іноді страшно. Оксана сказала, що запрошення її в Танці — це була історія, вигадана Коломойським, Ткаченком і Завадюком для дискредитації її сім’ї. Я думаю, всім зрозуміле ставлення Оксани до мене і моє до неї. На жаль, така історія трапилася. Усі ми свідомі. Внутрішню відповідальність за це несемо. Вона — абсолютна зрадниця», — прокоментував телепродюсер.

Скандальна путіністка Марченко брала участь у Танцях з зірками у 2018 році. «Для мене особисто її участь була кринжовою. На той період уже всі розуміли, хто такий Медведчук, і хто така Марченко», — зазначила блогерка і журналістка.