20 липня брати Роман та Володимир Борисюки приїхали до столиці з рідної Вінниці всього на два дні. Планували подивитися місто та відвідати благодійний музичний фестиваль.

“Ми пішли на Хрещатик, а потім дійшли до арки. Йому сподобався вигляд на Київ. Ми помітили зіплайн і він навіть тоді ще хотів спуститися, але я його відговорив. Вмовив прийти наступного дня”, – розповідає брат Володимир ТСН.

Вінничанин захоплювався математикою. Мріяв пов’язати життя з програмуванням. Батьки згадують про сина лише з гордістю.

“Потім мені старший син розповів, що він познайомився онлайн з дівчиною. Приїхавши до Києва, він був дуже щасливий. Напевно, побачивши цей атракціон, і це відчуття свободи та життя і підштовхнуло його на цей атракціон. Не тому, що йому хотілося драйву чи екстремальних відчуттів. Він просто хотів жити в повноті”, – говорить мати загиблого.

Вранці, 21 липня, брати поснідали на київському Подолі, а потім вирушили до арки. За словами брата, Роман не мав хвилювання, а бажав спуститися. Перед хлопцями мали їхати інші відвідувачі, але юнак заперечив, що черга їхня. Можливо, якби не цей вчинок, то на тролеї опинився б не вони.

“Ми паралельно мали з’їжджати, але так як я важчий, то поїхав швидше. Коли проминув більше половини, то чомусь поглянув униз та помітив, як інший трос падає у воду. Сподівався, що це не Рома. Я був у шоці. Коли з річки дістали трос, то брата там не було”, – згадує Володимир.

Рідні хлопця не розуміють, чому власники атракціону не попіклувалися про безпеку відвідувачів, адже люди, які спускалися тролеєм із захисту мали лише каску, а жодної страховки на випадок обриву конструкція не передбачала. Представники атракціону досі з родиною не зв’язувалися.