Десять років позбавлення волі з конфіскацією майна присудили у Вінниці російському блогеру за розпалювання національної ворожнечі.

Про це інформує пресслужба суду.

Вінницький міський суд Вінницької області ухвалив вирок особі за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 110, ст. 436 КК України, – йдеться у повідомленні.

Суд встановив, що обвинувачений – російський блогер, письменник, перекладач та лідер суспільної думки, давав інтерв’ю та розміщував відеозвернення із закликами до зміни меж території й державного кордону України, поєднані з розпалюванням національної ворожнечі.

У зазначених відеоматеріалах обвинувачений спонукав до ведення агресивної війни та насильницького захоплення територій.

Обізнаний про наявність обвинувального акту на розгляді у суді, обвинувачений на судові засідання не з`являвся.

За результатами судового розгляду суд визнав винним чоловіка у вчиненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 110, ст. 436 КК України та призначив йому покарання у виді 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна на користь держави. Наразі, вирок ще не набрав законної сили.