Дружина написала звернення до поліції та нардепів
Відгукнулась Ірина Борзова
Коментар дали в ТЦК. Поліція повідомила про розслідування та порушення декількох кримінальних справ
За фактом конфлікту ТЦК з місцевими мешканцями у Хмільнику поліція відкрила низку кримінальних проваджень
Попередньо встановлено, що 27 лютого в місті Хмільник під час проведення заходів щодо мобілізації населення від представників ТЦК та СП почав тікати чоловік, який забіг у чуже домоволодіння, на території якого між господарями та співробітниками ТЦК стався конфлікт, що переріс у бійку.
У результаті троє учасників інциденту (подружжя та співробітник ТЦК) отримали тілесні ушкодження, тому звернулися по допомогу до медичного закладу та із відповідними заявами до поліції. Цивільного чоловіка госпіталізували, його дружина та військовослужбовець отримують лікування амбулаторно.
За цим фактом поліцейські відкрили три кримінальні провадження. Наразі тривають слідчі дії, призначено проведення судово-медичної експертизи для встановлення остаточних відомостей про ступінь тяжкості тілесних ушкоджень. Після отримання висновків експертів можлива перекваліфікація.
Процесуальне керівництво здійснює Вінницька спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону, – повідомляє Головне управління поліції у Вінницькій області. Вінницький ОТЦК та СП підтвердило, що
27 лютого у місті Хмільник конфлікт стався між військовослужбовцями групи оповіщення ТЦК та СП та цивільним чоловіком.
Він почав втікати, але його на території одного з домоволодінь наздогнав військовослужбовець групи оповіщення ТЦК та СП. Під час розмови між господарями та військовослужбовцем ТЦК та СП дійсно стався словесний конфлікт, який пізніше переріс у бійку.
У результаті цього троє учасників інциденту (подружжя та військовослужбовець ТЦК та СП) отримали тілесні ушкодження, тому звернулися до медичного закладу та із відповідними заявами до поліції.
У заяві повідомляється, що керівництвом Вінницького обласного ТЦК та СП ініційовано та вже проводиться службове розслідування за даним фактом.
За результатами розслідування буде надана правова оцінка кожному військовослужбовцю, який перебував у складі групи оповіщення того дня.
Народний депутат Ірина Борзова повідомила, що бере цю інформацію на контроль.
Крім того звернула увагу, що вриватись на приватну територію і влаштовувати бійку на очах малолітній дітей не є законним.
