«Агенція масового спорту України» за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з Благодійним фондом «МХП-Громаді» повертають спортивно-сімейні забіги. Мета заходів — створити доступні можливості для фізичного та психологічного відновлення людей. Донати, зібрані під час подій, передадуть до Реабілітаційного центру NextStep Ukraine.

Забіг відбудеться у Ладижині, на Площі фонтанів, 25 квітня. Спортивні заходи проводять для місцевих жителів, ветеранів, військових та команд підприємств МХП. За підтримки компанії, забіг у Ладижині став другим із Всеукраїнської серії регіональних стартів.

«У межах програми «МХП Поруч» ми системно підтримуємо ветеранів, захисників та їхні родини. Благодійні забіги — один зі способів залучити громади до підтримки та створити більше можливостей для відновлення і повернення до активного життя. Водночас кожен старт об’єднує людей навколо спільної мети», — зазначає директор департаменту корпоративної соціальної відповідальності МХП Павло Мороз.

Дорослі долатимуть дистанції на 1 км, 5 км та 10 км, діти — на 100 м, 300 м та

500 м. А прихильники активного відпочинку приєднаються до скандинавської ходьби на 5 км.

Благодійна мета

Як і в інших містах, кошти, зібрані під час події у Ладижині, передадуть на підтримку захисників та захисниць з травмами центральної нервової системи у Реабілітаційний центр NextStep Ukraine у межах програми «МХП Поруч».

«Для нас важливо, що такі події проходять у громадах і залучають різні категорії людей до руху. Це простий формат, у який легко включитися. Через такі забіги формується звичка бути активними і підтримувати один одного. Ми будемо розвивати цю серію у регіонах і далі», — зазначає Андрій Ребрина, директор Державної установи «Агенція масового спорту України».

Спорт, енергія, єдність

Подія об’єднає родини, друзів і колег навколо спільного досвіду активного відпочинку. Діти отримають пам’ятні медалі, дорослі — спортивний заряд, а громада – ще один доказ того, що сила у спільних діях.

Організатори заходу:

Державна установа «Агенція масового спорту України» у межах програми Президента «Активні парки» за підтримки Міністерства молоді та спорту України спільно з Благодійним фондом «МХП-Громаді» та командою МХП.

Благодійні забіги «Активні парки з МХП» — це можливість провести день активно, долучитися до благодійності та стати частиною Всеукраїнського руху підтримки.

Забіг безкоштовний. Долучитися зможе 600 учасників. Реєструйтеся вже зараз і долучайтеся разом із друзями, колегами та родиною: https://zabig.com.ua/event/222

Для жителів столиці 16 та 17 травня МХП та Благодійний фонд «МХП-Громаді» разом зі спортивним організатором NewRun — проведе благодійний MHP Run4Victory Київ Марафон. 100% коштів з реєстрацій та донатів передадуть на протезування захисників у Protez Foundation. Реєструйтеся, щоб зробити свій внесок у відновлення https://timer.newrun.com.ua/event/212

Переможці на дистанцях 5 км і 10 км у чоловічій та жіночій категоріях благодійних забігів «Активні парки з МХП» у Ладижині та Дніпрі отримають реєстрацію на MHP Run4Victory Київ Марафон 16-17 травня. За друге місце — ваучер на 50% знижки, за третє — промокод на 25%.