СБУ, Нацполіція та ОГП викрили шахрайський кол-центр, який викрадав кошти із криптогаманців українців та іноземних громадян
Кіберфахівці Служби безпеки спільно з Національною поліцією ліквідували ще одну шахрайську схему викрадення коштів українців та іноземних громадян.
За результатами комплексних заходів в Одесі викрито підпільний кол-центр і повідомлено про підозру чотирьом учасникам, які видурювали гроші у людей під виглядом інвестицій на криптобіржах.
Як встановило розслідування, щомісяця ділки «заробляли» на оборудці майже 100 тисяч доларів США.
За матеріалами справи, зловмисники «розганяли» пости у популярних групах Телеграм-каналів про нібито вигідні криптопроєкти і таким чином заманювали користувачів.
Для переконливості шахраї демонстрували клієнтам приклади успішних транзакцій і прибутковості, використовуючи дані легітимних криптовалютних бірж із реальними показниками зростання.
