Вогонь охопив оселю у п’ятиповерховому будинку №60. Згодом на місці події рятувальники виявили тіло загиблої людини. Таке повідомлення оприлюднила прес-служба ГУ ДСНС Вінниччини.

До місця виникнення надзвичайної ситуації вирушили рятувальники трьох підрозділів обласного центру. Бійці ДСНС з’ясували, що загоряння виникло в чотирьохкімнатній квартирі на 4 поверсі. Площа пожежі становила близько 20 кв.м.

Завдяки оперативним діям, вогнеборцями врятовано троє людей, зокрема жінку та її17-річну доньку. Їх з п’ятого поверху будинку, бійці ДСНС зняли за допомогою автодрабини. Ще одного чоловіка (квартиранта погорільця) врятовано сходами. Ще шестеро мешканців під’їзду терміново евакуювали.

Під час розвідки квартири, в якій сталося загоряння, на підлозі в коридорі, рятувальники виявили чоловіка без ознак життя. Як було встановлено, загиблим є власник помешкання, 1955 року народження.

На місце події було залучено три бригади екстреної медичної допомоги, одною з яких до обласної дитячої лікарні була госпіталізована врятована бійцями ДСНС 17-річна дівчина.

Пожежа ліквідована о 23:53. До ліквідації пожежі від ДСНС залучалося 20 чоловік особового складу та 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки.

Що стало причиною пожежі — нині над цим працюють фахівці.

Ілона ВАЛЬТЕР