Два роки газета відбирала найкращих дівчат із всіх куточків області, в яких є особлива гордість — найкраща коса. Цей конкурс вже став традиційною візиткою найтиражнішої газети Вінниччини та центру України “33 канал”. В цьому році йому виповнилось 10 років. Але популярність лише зростає.
Всі фотографії ми публікували в газеті та на нашому сайті у мережі Фейсбук. Крім фіналу та суперфіналу, який наживо пройшов у Вінницькому обласному ляльковому театрі, більше місяця невпинно проходило голосування в режимі онлайн. За його результатами перемогу в інтернет-версії “Найкраща коса” за підсумками голосування читачів та вболівальників здобула Ольга Нідзельська, другою стала Дар’я Шинкаренко з мінімальним відривом голосів. Третьою стала Анюта Ковальчук. Вітаємо наших переможців! Так тримати!
Нагадуємо, конкурс продовжується. Крім нього, ми проводимо і інші конкурси: “Двійнят та трійнят”, “Найкращий коровай”, “Оригінальне фото”. Приєднуйтесь.
![](https://33kanal.com/wp-content/uploads/2020/02/36959209_2151502561546188_3372090377275179008_o.jpg)
![](https://33kanal.com/wp-content/uploads/2020/02/45059017_2321455251217584_1382504914080497664_o.jpg)
![](https://33kanal.com/wp-content/uploads/2020/02/75424637_467111317304164_5004533079126048768_n1112-433x720-1.jpg)
Оля вперед