Цю інформацію сьогодні у Вінниці підтвердив нашому сайту Голова Нацполіції Ігор Клименко після представлення нового керівника обласної поліції Івана Іщенка…

Вже відомо, що  Юрія Педоса наказом Голови Нацполіції України призначено Радником Голови з питань впровадження інституту кримінальних проступків по Центральному та Західному регіонах.

Цей Інститут кримінальних проступків запрацює з 1 липня.

Кримінальний проступок є діянням (дією чи бездіяльністю), за вчинення якого передбачене покарання у виді штрафу в розмірі не більше трьох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян (51 тис. гривень) або інше покарання, не пов’язане з позбавленням волі.

До кримінальних проступків пропонується віднести такі поширені злочини як некваліфіковані крадіжки, шахрайство, незаконні дії з наркотичними засобами без мети збуту, хуліганство тощо.

Розслідування кримінальних проступків буде проводитися у формі дізнання зі спрощенням процедури, включаючи скорочені строки.

Обвинувальні акти, клопотання про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру у кримінальних провадженнях про злочини, що визначені як кримінальні проступки, які направлені до суду до 1 липня 2020 року і не призначені станом на 1 липня 2020 року до судового розгляду, повертаються прокурору для внесення з урахуванням вимог глави 25 КПК України.

У кримінальних провадженнях про злочини, які визначено як кримінальні проступки, що станом на 1 липня 2020 року призначені до судового розгляду чи перебувають на його розгляді, судовий розгляд здійснюється судом на загальних підставах з урахуванням вимог статей 381, 382 КПК України.

Нагадаємо, що Юрій Педос із лютого 2017 року очолював поліцію Вінниччини та був відсторонений  від займаної посади за участь вінницьких тітушок в стрілянині у Броварах.

Голова Нацполіції Клименко представив у Вінниці нового керівника обласної поліції Івана Іщенко. І дав фронтовикам свої гарантії, що Іщенко не сєпар і не зашкварений мєнт. А Педос пішов радником на Київ… Більше подробиць в 33kanal.com

Posted by Roman Kowalski on Monday, June 1, 2020