31 липня Олександр Пастушенко отримав власне житло – квартиру в Жмеринці, яку придбали за рахунок державного бюджету. Хлопець ріс без батьківського піклування і з 2012 року перебував на квартирному обліку Куриловецької сільської ради Жмеринського району, повідомляють у Вінницькій облдержадміністрації.

Хлопець нещодавно створив родину і зараз з дружиною Катериною чекає на малюка.

«За 2019 – 2020 роки за рахунок коштів державного бюджету власне житло отримають 150 дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування Вінницької області. З державного бюджету для реалізації цієї програми на Вінниччині у 2019 році було виділено найбільшу суму за усі роки незалежності України – 37,6 млн грн (у 2,2 рази більше, ніж 2018 року). Але цьогоріч державна субвенція Вінницькій області збільшилася ще на 700 тис грн і становить 38,3 млн грн», – каже заступниця голови облдержадміністрації Наталя Заболотна.

Олександр Пастушенко з 2017 року служив за контрактом в 191 бригаді. Боронив суверенітет України в зоні АТО/ООС.

«Ця квартира, яку мені сьогодні дала держава, дає мені можливість перевести сюди мою дружину. Ми сьогодні в очікуванні дитини. Тому це вкрай своєчасна і потрібна допомога. Насправді, ніколи не вірив, що держава колись подбає про мене» – поділився своїми враженнями Олександр.

Зазначимо, що у Вінницькій області за рахунок державної субвенції побудують 2 дитячі будинки сімейного типу – у с. Студена Піщанського району та смт Сутиски Тиврівського району. Вперше в області з’являться 2 малих групових будиночки для дітей-сиріт.

Валентина Лісова