Сьогодні, 25 червня, під час чергової сесії депутати міської ради проголосували за ряд важливих рішень, які стосуються розвитку Вінницької міської територіальної громади. Зокрема, виділили 1,5 млн грн на облаштування приміщення для майбутнього агрохабу. Також ухвалили рішення, які стосуються розвитку приєднаних громад. Це ремонт доріг, створення Вінницько-Хутірської дитячої школи мистецтв та соціальний захист.
Одне із важливих рішень, які підтримали депутати під час сесії, – це виділення коштів на ремонт приміщень, де планують розмістити агрохаб. Облаштувати його мають на базі Вінницького національного аграрного університету. Агрохаб – це одна з ініціатив рамках спільного проєкту, який реалізується Вінницею у співпраці із містом Діжон та Міністерством закордонних справ Франції.
«Щодо агрохабу – це важливе стратегічне питання не тільки для міста Вінниці та регіону. Сьогодні весь світ розуміє, що є великі загрози мати дефіцит продуктів харчування у майбутньому. Можливо, зараз це здається нереальним, але наші партнери із міста Діжон достатньо серйозно ставляться до цих викликів. Тому разом з нашими колегами з аграрного університету та Діжоном ми створюємо агрохаб. Наша частка як громади – 1,5 млн грн для проведення відповідних ремонтних робіт. А далі, думаю, разом ми працюватимемо над створенням спільних інноваційних рішень, які пов’язані із сільським господарством. До Вінниці приєдналися громади, де багато сільськогосподарських земель. І ми маємо розуміти, що з цим робити, не тільки з точки розвитку малого та середнього бізнесу в частині аграрного сектору», – зазначив міський голова Сергій Моргунов.
Також сесією передбачили кошти на продовження реалізації програми «Безпечне місто». Зокрема, буде придбано 4 комплекси відеоаналітики для розпізнавання номерних знаків автівок, на що виділяється майже 1,5 млн грн, та встановлення під ці потреби додаткового серверного обладнання (на суму в 1,2 млн грн). Інформацію з комплексів відеоаналітики зможе використовувати поліція для оперативного пошуку порушників та розслідування злочинів.
Підтримали депутати й рішення, яке стосується вінницьких рятувальників. Їм виділили 800 тис грн на пожежно-рятувальну техніку.
«Починаючи з 2017 року депутати попереднього скликання ухвалили рішення щодо підтримки служби надзвичайних ситуацій на загальну суму близько 10 млн грн на закупівлю техніки, обладнання, форми та інших засобів. Ми завжди допомагаємо нашим рятувальникам, і сьогодні передбачаємо 800 тисяч гривень на підсилення їхньої матеріально-технічної бази», – зауважив Сергій Моргунов.
У змінах та доповненнях до Програми економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади на 2021 рік, які підтримали депутати, зокрема реконструкція мережі водопроводу, каналізації і теплопостачання до будинку на вул. Стельмаха, 53. Крім того, це декілька нових об’єктів будівництва: спортивного майданчика на вул. Максима Шимка, мережі зовнішньої освітлення на вул. Гагаріна в смт. Десна, дороги на вул. Тимофіївській і автошляхів на приєднаних територіях.
«Виділяється 300 тисяч гривень на поточний ремонт двох центральних вулиць в селах Писарівка та Щітки. По цих дорогах постійно їздить пасажирський транспорт, і вони мають бути у належному стані. Ще кошти виділили для будівництва шляху на вул. Тимофіївській. Це вже останній етап забудови мікрорайону, і там має бути розворотне коло, тому потрібно облаштувати ще невелику частину дороги», – зазначив в.о. директора департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради Юрій Семенюк.
Також депутати підтримали створення комунального закладу «Вінницько-Хутірська дитяча школа мистецтв», затвердивши його Статут. Донині він був філією Вінницької дитячої школи мистецтв, а тепер стане самостійним.
«Потенціал школи говорить про те, що це великий заклад, в якому навчається більше 200 діток, викладацький склад – 25 чоловік. Тут є всі можливості для того, щоб розвивати цей заклад як самостійну одиницю. Маю надію, що в подальшому так і буде, тим більше якщо врахувати, що громада збільшується. І сам район великий і далі розбудовується. Відповідно зростає попит і навантаження на школи, які найближче знаходяться. Тож це рішення щодо створення нового самостійного навчального закладу буде досить гарним кроком в майбутнє», – зазначив директор департаменту культури міської ради Максим Філанчук.
Також соціальним працівникам, які працюють на приєднаних територіях (а саме: у селах Вінницькі Хутори, Великі Крушлинці, Малі Крушлинці, Гавришівка, Писарівка, Щітки та Стадниця), куплять шість велосипедів.
У цих селах дев’ять працівників Територіального центру соціального обслуговування працюють з майже сотнею підопічних. А оскільки у селах немає громадського транспорту – велосипеди їм вкрай необхідні.
Моргунов ты мер??? Или губернатор??? Какое ты имеешь отношение к сельскому хозяйству????
Делом займись!!! Падло